Najpiękniejsze sukienki koronkowe. Propozycje na różne okazje

Każda sukienka, w której jest tkanina koronkowa, pełna jest uroku. W każdej z nich wygląda się romantycznie. Wśród nich są fasony, które zasługują na miano najpiękniejszych. To sukienki z koronką tak zachwycające, że warto wybierać je na wesele i inne ważne okazje. Wszystkie są piękne i szczególne, ale tak różne, że każda kobieta znajdzie wśród nich idealną dla siebie.

Obcisła sukienka cała z koronki

Do najpiękniejszych można zaliczyć sukienkę w całości uszytą z koronki i przylegającą do ciała. To odważny fason, dla kobiet o figurze klepsydry. Dół sięga zwykle do kolan, nie dalej. Góra może być mniej lub bardziej zabudowana. Jest to fason, który można uznać za zmysłowy. Kiedy taki fason mają sukienki koronkowe, to jest to połączenie zmysłowości z romantycznością. Pod koronką znajduje się tkanina nieprześwitująca. Taka sukienka to idealna kreacja wieczorowa i wizytowa. Pasuje na uroczyste kolacje. Można ją włożyć i na zwykły dzień.

Sukienka koronkowa z rozszerzanym dołem

Druga propozycja to idealny wybór, gdy potrzebna jest sukienka na wesele. Dół zrobiony jest z tkaniny np. tiulu, góra jest z koronki i w części z materiału nieprześwitującego. To sukienki z koronką, więc zachwycają pięknem i delikatnością. Dół sięga do kolan i się rozszerza. To idealny fason na wszystkie okazje związane z tańczeniem. Są dwie wersje. Jedna to sukienka z poziomymi falbanami. Jest idealna dla młodych kobiet. Sukienki koronkowe z dołem rozkloszowanym są uniwersalne. Dobrze czują się w nich kobiety w różnym wieku. Jeśli wybierze się model mniej ekstrawagancki, to można włożyć taką sukienkę i na skromniejsze okazje np. na uroczystość imieninową.

Długa suknia z elementami z koronki

Są też suknie z koronkową górą i długim dołem. Rozszerzają się ku dołowi albo mają długie rozcięcie, więc są wygodne. To modele na specjalne okazje. Można włożyć taką suknię na wesele, jeśli jej długość nie jest problemem. Najlepsza jest na okazje, które uznaje się za bardzo ważne, które chce się zapamiętać. Można wybrać ją na sylwestra albo na studniówkę.

Wszystkie te fasony to sukienki bardzo kobiece i jednocześnie romantyczne. Jedynie pierwsza propozycja to w całości sukienki koronkowe. Najczęściej koronka znajduje się w części ubioru. Taki dodatek nawet ze skromnego ubrania czyni coś wyjątkowego.