PROJEKTOWANIE ARCHITEKTURY

Projektowanie architektury to wielopoziomowy proces, który wymaga dużego nakładu doświadczenia, umiejętności i wiedzy. Projektanci, architekci czy inżynierowie budownictwa – można śmiało przyjąć, że przedstawicieli wszystkich tych profesji dodają swoją cegiełkę do procesu projektowania architektury.

Najlepszym rozwiązaniem i możliwością na wielopoziomową współpracę wszystkich tych, którzy zaangażowanie są w pracę nad jednym projektem jest praca w jednym oprogramowaniu, do którego dostęp będzie miały cały zespół projektowy. Wprowadzania zmian w czasie rzeczywistym, nanoszenie poprawek czy też cała komunikacja dotycząca procesu projektowania – wszystkie te czynności mogą zostać prowadzone w jednym programie, dzięki czemu każdy z uczestników projektu ma szansę na przedstawienie swojej wizji. Zastąpienie komunikacji werbalnej – działaniami na żywym organizmie czyli realnej pracy nad projektem znacznie przyspiesza proces projektowania, pozwala na optymalizację kosztów i zredukowania ryzyka popełnienia znaczących błędów praktycznie do zera.

ARCHLine.XP https://www.archline-polska.pl/architektura-bim/ jest oprogramowaniem, które służy do tworzenia w pełni profesjonalnych i zaawansowanych projektów w oparciu o BIM. Co ważne, producenci oprogramowania zadbali również o to, aby wyposażyć program w moduł do projektowania wnętrz, dzięki czemu możliwe jest zaprojektowania całego obiektu budowlanego, łącznie z jego wnętrzem.

Program pozwala między innymi fotorealistyczne rendery, automatyczne wymiarowanie, a do tego posiada intuicyjny pasek narzędzi. W programie można również podjąć pracę na warstwach, które mogą być znane użytkownikom z CAD2.

Wszystkie te cechy w połączeniu z jasną i przejrzystą polityką cenową sprawiają, że ARCHLine.XP jest coraz częstszym wyborem wśród użytkowników. Wszystkie jego cechy gwarantujące powodzenie zostają uzupełnione o bardzo bogate zaplecze merytoryczne i wsparcie techniczne. Architekci i projektanci, którzy zaufali producentom w kwestii oprogramowania ARCHLine.XP osiągają bardzo dobre wyniki w pracy nad projektem.