STWÓRZ ANKIETĘ ONLINE I POZNAJ OPINIE NA TEMAT SWOJEJ FIRMY

Badanie satysfakcji swoich klientów to ważny, a nawet nieodłączny element prowadzenia rzetelnego biznesu. Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę z dużej mocy rekomendacji, które na co dzień pojawiają się w sieci. Często to od nich zależy, czy konsument skorzysta z usług firmy, a nawet jaką opinię wykreuje na jej temat w swojej głowie. Jaką rolę pod tym względem odgrywa e ankieta?

Całkiem istotną, ponieważ jest sprawdzonym narzędziem wykorzystywanym do badań na wielu płaszczyznach. Jedną z nich jest wspomniane wcześniej badanie satysfakcji klienta. E ankieta to nie tylko stosunkowo szybki sposób na poznanie odpowiedzi na nurtujące pytania, ale również metoda dająca precyzyjny ogląd na sytuację w firmie oraz na poznanie opinii na jej temat.

Oczywiście stworzenie prawidłowego kwestionariusza ankiety może wydawać się trudnym zadaniem, podobnie jak pozyskanie pozytywnych referencji przy jednoczesnej redukcji tych negatywnych. Na szczęście istnieje na to rozwiązanie… Platforma Fixback została stworzona z myślą o przedsiębiorcach i ich biznesie. Umożliwia dokładne badanie satysfakcji oraz pomaga zdobywać przychylne opinie w Internecie. Jak to działa?

Stwórz ankietę online z Fixback i zdobywaj więcej rekomendacji!

To nic trudnego. Wystarczy wybrać dany formularz ankiety i zadać kluczowe pytania swoim odbiorcom (mogą pomóc w tym specjaliści platformy Fixback). Odpowiedzi są następnie wykorzystane, jako badanie satysfakcji oraz pozwalają poznać klientów, ich potrzeby i wszelkie zastrzeżenia, dzięki czemu łatwiej jest ocenić, jakie zmiany należy wprowadzić w ofercie. To również sposób weryfikacji efektów pracy personelu.

Jednak e ankieta to nie wszystko, co oferuje Fixback – dzięki narzędziu możliwe jest szybkie pozyskiwanie pozytywnych referencji. Wystarczy, że konsument zeskanuje telefonem kod QR, który następnie przekieruje go na stronę z wcześniej wygenerowaną ankietą. Po jej wypełnieniu negatywne komentarze trafią do wglądu właściciela, a pozytywne pojawią się na danych portalach, jak Facebook czy Google.

Przychylne recenzje pracują na opinię o firmie, a mniej przychylne stają się motorem do wprowadzenia racjonalnych i wartościowych zmian. Zadbaj o swój biznes – stwórz ankietę online, poznawaj opinie i udoskonalaj każdy element działalności przedsiębiorstwa razem z Fixback https://fixback.pl/ .